Doradztwo biznesowe  |  Przyjrzyj się podstawom  |  Informacje z sieci  |  Wyższość eksportu nad importem  |  Kontakt

Partnerzy:

turystyka z Chin do Polski oferujemy usługi związane z turystyką z Chin do naszego kraju Polski   przeprowadzki warszawa usługi przeprowadzek na terenie Warszawy, profesjonalna warszawska firma   przeprowadzki jeżeli przeprowadzki to tylko z nami, zapraszamy Klientów z Warszawy i okolic
Przyjrzyj się podstawom

Przyjrzyj się podstawom

Jednym z dość często zdarzających się niedomówień w zakresie handlu z kontrahentem z Chin okazuje się być niewłaściwie zrozumiana cena. Import towarów z tego kraju w oparciu o taki stan rzeczy będzie z miejsca skazany na porażkę. Brak właściwego zrozumienia wynika przede wszystkim z niezrozumienia specyfiki handlu obowiązującego w tym kraju, jakim są Chiny.

Będąc jedna z największych potęg handlowych od stuleci kraj ten zdołał wyrobić specyficzne zasady przyczyniające się do tego, że handel z tym krajem rządzi się swymi prawami. Prawami, które mogą okazać się zdecydowanie mniej jasne, a nawet nie zrozumiałe dla Europejczyka. Prawa te w jednakowo równym stopniu będą obowiązywały w zakresie, jakim jest eksport towarów do tego kraju.

Chcąc uniknąć, zatem kosztownych nieporozumień najlepiej dokładnie zapoznać się z tradycją handlową tego kraju. Zapoznając się z poszczególnymi etapami i prawami unikniemy w większości przypadków trudnych sytuacji.
Copyright © 2012 Doradztwo biznesowe.